Part Number: SWE005-94343-220
SWEET
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
SWE005-94343-220
Weight:
17.94 LBS
Description
  • Power rack and pinion
  • Dual power assist
  • 0.220 in servo valve
  • 4-1/4 in speed ratio
  • 18-1/4 in center distance
  • 5/8-18 in thread rod end
  • CNC-precision Sweet Manufacturing quality
  • Sold individually
View AllClose
Specs
MFG Part #:
Fitment
Fitment for Sweet 4.25in Power Rack w/Serv 18.25in 005-94343-220