Part Number: EIBBSC163.625
EIBACH
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
EIBBSC163.625
UPC:
MPN:
BSC163.625
Weight:
0.50 LBS
Description
  • 1.630 in ID spring
  • 0.625 in shaft diameter
  • Aluminum construction
  • Black anodized finish
  • Sold individually
Fitment
Fitment for Bump Spring Cup 1.63in ID x .625in Shaft BSC163.625