Part Number: DRSDRA.C10.3.0.300
DRACO RACING
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
DRSDRA.C10.3.0.300
MPN:
DRA-C10.3.0.300
Weight:
3.67 LBS
Description
  • 3.0in Inner Diameter
  • 10.0in Overall Length
  • 300 lb/in Spring Rate
  • Purple Powder Coat
  • Coil-Over Design
  • Sold Per Unit
View AllClose
Specs
MFG Part #:
DRA-C10.3.0.300
Fitment
Fitment for Coilover Spring 3.0in ID 10in Tall 300lb DRA-C10.3.0.300