Part Number: DRSDRA.C16.3.0.100
DRACO RACING
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
DRSDRA.C16.3.0.100
MPN:
DRA-C16.3.0.100
Weight:
4.60 LBS
Description
  • 3.0 inch inner diameter
  • 16 inch total length
  • 100 lb/in spring rate
  • Purple powder coat finish
  • Sold individually
  • Coilover-compatible design
View AllClose
Specs
MFG Part #:
DRA-C16.3.0.100
Fitment
Fitment for Coilover Spring 3.0in ID 16in Tall 100lb DRA-C16.3.0.100