Part Number: JRP624-10HD
JONES RACING PRODUCTS
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
JRP624-10HD
MPN:
624-10 HD
Weight:
0.10 LBS
Ships from Manufacture | Call to Order (231) 767-5055
Description
  • HTD drive belt
  • 24.567 inches long
  • 10mm wide
  • 8mm pitch
  • Sold individually
  • OEM-quality construction
  • Optimized for forced induction
View AllClose
Specs
MFG Part #:
624-10 HD
Fitment
Fitment for Jones Racing HTD Belt 24.567in Long 10mm Wide 624-10 HD