Allstar Performance Radius Rod 5/8in Alum 20in ALL56807-20
Part Number: ALL56807-20
ALLSTAR PERFORMANCE
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
ALL56807-20
UPC:
MPN:
ALL56807-20
Weight:
0.88 LBS
Description
  • 5/8-inch diameter aluminum tube
  • 1-1/8 inch OD
  • 20 inches long
  • 5/8-18 female threads
  • Polished aluminum construction
  • Sold individually
View AllClose
Specs
MFG Part #:
ALL56807-20
Tube Size:
1.125 inch
Material:
Aluminum
Tube Length:
20 inch
Tube Threads:
5/8-18 inch
Fitment
Fitment for Allstar Performance Radius Rod 5/8in Alum 20in ALL56807-20