Part Number: PFR299.20.0045.12
PFC BRAKES
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
PFR299.20.0045.12
Weight:
11.50 LBS
  • RH DDS Rotor .810in x 11.75in Non-Slotted PFR299-20-0045-12
  • rh dds rotor .810in x 11.75in non-slotted 299.20.0045.12
Description
  • Passenger side fitment
  • 299 mm outside diameter
  • 20 mm rotor thickness
  • .810 inch thickness specification
  • 11.75 inch diameter
  • Non-slotted design
  • Steel construction
  • Natural finish
  • Compatible with late-model and modified applications
  • Sold individually
  • Manufacturer part: 299.20.0045.12
View AllClose
Specs
MFG Part #:
Fitment
Fitment for RH DDS Rotor .810in x 11.75in Non-Slotted 299.20.0045.12