Part Number: PST250425
PRECISION SHAFT TECHNOLOGIES
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
PST250425
MPN:
250425
Weight:
14.10 LBS
Description
  • 42.5 inches long
  • 2.5 inch OD
  • 1310 U-joints
  • Steel construction
  • White powder coat
  • Universal fitment
  • Bolt-on installation
  • Single unit
View AllClose
Specs
MFG Part #:
250425
Fitment
Fitment for PST Steel Driveshaft 42.5in Long 2.5in Dia. 250425